Lunární fáze a dny v týdnu

4. září 2010 v 12:40 | Diana |  Lunarní magie
Luna někdy dokáže být hodně zajímavá a tajemná... Tak tady máte aspoň takový menší přehled dnů v týdnu a jejich významu.


Pondělí

Monday, "moon day", Měsíc. Podle tradičního podání den, kdy se koná černá magie. Jinak - věštění, léčení, astrální cestování. Aktivity týkající se vody, uklízení a očišťování domácnosti, starožitnosti, děti - to jsou oblasti spjaté s Lunou. Obecně není dobré konat magii, protože měsíční energie je vrtkavá a chaotická.

Barvy - bílá, stříbrná, šedá, perleťová
Úterý
Mars. Dobrý den pro magické konání týkající se sportu, boje, rychlých změn; zbraní, boje, konfrontace a sporů, "uniformovaných" osob, opravování, kupování dobytka a zvířat. Ideální den pro to dát auto do servisu, nebo doma něco opravit. Pro většinu druhů magie se nehodí, je lépe se držet přízemních věcí.

Barvy - červená, oranžová, bronzová
Středa
Merkur. Ideální den pro záležitosti zahrnující komunikaci, studia, přednášky, vzkazy, počítače, obchod, psaní, publikování, podepisování smluv; sourozence, sousedy; přátele; najímání zaměstnanců, učení se jazykům. Cesty na krátkou dobu.

Barvy - stříbrná, tmavě modrá, fialová
Čtvrtek
Thursday, Thor´s day. Thor - ekvivalent Jupitera. Společenské záležitosti, business, styk s cizinci, náboženství, filosofie, charita, publicita; expanze, růst; právní záležitosti. Daleké cesty.

Barvy -modrá, kovově modrá
Pátek
Friday, den Frey/Frigg, severská Venuše. Umění, koncerty, kultura; vztahy, rande; usmiřování konfliktů, půvab, spojenectví, luxus; kosmetika, dekorace, dárky; zábavní průmysl, párty, nakupování.

Barvy - zelená, růžová, bílá
Sobota
Saturday, Saturn. Vztahy se starými lidmi. Dobrý den pro pokládání základních kamenů staveb a koster čehokoliv. Také struktury, překážky, smrt, zákony, těžká práce, vytrvalost, zkoušky. Nemovitosti. Styk s kriminálníky, úředníky, spravedlnost. Dluhy.

Barvy - černá, šedá, tmavě hnědá
Neděle
Sunday, Slunce. Kariéra, zdraví, úspěch, veřejné vystupování, peníze, divadlo; autority, povýšení. Nákup, prodej, spekulace.

Barvy - žlutá, zlatá.

Zdroj:Maagie.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama