Září 2010

WOODOO

11. září 2010 v 10:14 | Diana |  Magie
   WOODOO
Woodo bývá označovánoza náboženství,ale i kult nebo dokonce součást čarodějnictví a to díky své temné stránce .Málokdo ale pronikl do skutečné postaty woodoo,kde by překvapivě zjistil ,že woodoo je jako každé náboženství dobre i zle.
JAK SE WOODOO DELI ???
Tento kult má dvě základní části je to loa rada,která je čistou tedy bílou částí woodoo a používá se při obřadech.Druhou odvrácenou částí woodooje loa petro která představuje čarodějnictví  a černou magii.
ZIVE OBETI....
Je pravda,že při ritualech dochazi kromě šílených tancu,víření bubnu a výkřiku,take k předpovídání obětních daru.Někteří bohové jsouvelmi skromní a stačí jim třeba čerstvé ovoce ne korálky,ale ti náročnější vyžadují obětovániživého zvířete.Ptoblěm je v tom,že podle pravidel obětování,musí zvířese svým udělem souhlasit.Což vyjádří tím,že přijme nabízenou potravu.Pokud by ji nepřijalo,musel by ho šaman bud přemluvit nebo nechat jít.Pokud je buh s dary spokojen,obsadí tělo posedlého a nastane hlavní nebezpečí urazu.Mnozí lidé v tranzu totiž pod vlivem jednotlivých jednotlivých bohu piji velmi jedovaté nápoje,procházejí ohněm a podobně.Největší nebezpečí pak přichází od loanu petro.Například loan Crminél nutí posedlého jedince,aby pojídal vlastní maso...

Kouzelná budoucnost

11. září 2010 v 9:46 | Diana |  Kouzla
Máš pocit že stojíš na křižovatce a nevíš,kudy se vydáš?Tento kouzelný pokus ti pomůže začít znova.
Potřebuješ:žlutou,zelenou a bílou stuhu(délka asi 30cm)
Jak na to:Během večera,kdy je měsíc v novu,drž všechny stuhy pohromadě,zatímco budeš říkat následující slova:Pomozte mi,stuhy,abych objevila svou vnitřní sílu a mohla tak vykročit do nového života.Pak svaž konce stuh dohromady.Až si zase nebudeš jistá při nějakém rozhodnutí,zavři oči a uchop svazek za jednu stuhu.Teď otevři oči a podívej se na rozluštění:žlutá znamená cestu kratší,ale složitější,zelená delší,ale pohodlnější.A bílá ti dává na vědomí,že bys měla s rozhodnutím ještě počkat.

Zdravi

11. září 2010 v 9:43 | Diana |  By Me
Tenhle clanek pisi ohledne zdravi...Na blogach,knihach najdete ruzne ritualy ci kouzla ohledne zdravi...Nerikam,ze to jsou vymysli a ze to nefunguje,ale rikam ze si myslim to,ze nejdulezitejsi ohledne zdravi je psychika!Podle me je nelepsi se nerozcilovat,prece jen to skodi nasemu zdravi!Nejlepsi co je teda alespon pro me ze staci jednoducha koupel(ocistujico od negativity..)Existuje mnoho ruznych ocisnych koupelych..Ja jsem si ji vlasne podstate z casti vymyslela tuhle svoji koupel i kdyz taky podle nejakych pravidel  treba tam nebudu davat dve ruzne svicky jako treba ty co by mi mohli uskodit....Takze ta koupel je takova ze staci si napustit vodu horkou a pak tam pridat trosku soli(ktera ocistuje) a taky treba penu do koupele to doda hezkou aromatickou vuni.Dale pak kl vane ale tak aby vam svicky nespaldi do vyny tak date kolem vany par svicek(treba jen bile ty se daji sehnat vsude)nebo muzete ruznesvicky podle vasi potreby treba fialova je duchovni svicka ktera je dobra na meditaci!Pak muzete jit do vany ale nejleps je to v noci kdy je tma a mate jen ty svicky jako svetlo to je moc hezke a pak si fo te vany lehnete a uvolnete hodte starosti za hlavu a pak se cititze tak uvolnene a krasne ten pocit je tezky popsat ;-)..No a pak vylezeta a oblecete se do volneho obleceni ktere neni tesne a pak muzete udelat meditaci treba tak ze se uvolnite i kdyz uz vlasne budete uvolneni od ocisne koupeli ale taky muzete pouzit i meditaci staci byt nekde lkde se citite prijemne a kde neni bordel a pak si date treba na zem deku,date si svicky kolem deky neco jako kruh a pak muzete si sednout a meditovat a pri tom jeste muzete poslouchat hudbu ktera je pro vas prijemna a a muzete ji poslouchat aj treba v sluchatkach...A kdyz budete meditovat tak vypnete svou mysl!A nechte ji sami pracovat a pak se vam tam treba aj obevi ci aj vy mutzete ze si treba prednstavite krasnoukrajinu ci les nebo prirodu a tam se krasne citite a tak a nic si sebou z te skutecnosti neberte...No tohle je podle me nejlepsi na uvolneni a taky je to proste hezke takze tim vlasne chci rict ze se ocistite od egativni energie a taky se uvolnite a to prece jen z casti pomaha nasemu zdravi ne?:-)

Sluneční koupel

11. září 2010 v 9:29 | Diana |  Rituály

Sluneční koupel

Stejně jako láska hraje důležitou roli v našem životě zdraví. Pokud postrádáme harmonii a nejsme v pořádku po zdravotní stránce,můžeme lehce přijít o vše,na co jsme dosud spoléhali. Naši předkové si to dobře uvědomovali a ve starých knihách se najde spousta záznamů o rituálech či lektvarech,které se zdravím souvisejí. Velký význam má pro lidské zdraví světlo a tedy i slunce. Lidé znají životodárné účinky od nepanšti a také proto se ke slunci s žádostí o zdraví obraceli,prostřednictvím slunečního rituálu.
A jak se sluneční koupel prováděla?je třeba dvou zrcadel,dále musíte sehnat dvě vázy s oranžovými květy a dvě oranžové svíčky. Také si připravte kousek bílé stuhy. V místnosti, do které ráno dopadají sluneční paprsky,umístěte vázy k protilehlým stěnám a za ně postavte zrcadla tak,že jedno zachycuje sluneční svit a odráží jej do druhého zrcadla. Na vedle postavené svíci si vyznačte sedm stejných dílků. Než dohoří svíce k prvnímu vrypu,omotejte konec bílé stuhy kolem pravého ukazováčku,druhý konec zůstává volný v prostoru. Stůjte přitom mezi oběma zrcadly(čelem ke slunci) a otáčejte se pomalu po směru hodinových ručiček. Plně soustředění na slunce,žádejte ho o zdraví psychické i fyzické. Rituál opakujte celkem sedm dní po sobě a pokaždé nechte dohořet svíce k další značce. Nezapomínejte po rituálu slunci poděkovat.
ZDROJ:magicky-blog.blog.cz

Levitace

11. září 2010 v 9:20 | Diana |  Levitace
TAJEMNÁ LEVITACE
Po celá staletí bývají v různých koutech světa zaznamenávány neuvěřitelné zprávy o lidech plujících vzdušným prostorem bez pomoci jakéhokoli technického zařízení nebo o těžkých kamenných blocích a obrovských sochách přemisťovaných na velké vzdálenosti jen působením psychické energie.
Schopnost překonávat zemskou přitažlivost je jedním z nejtajemnějších, dodnes neobjasněných úkazů. Nelze pochybovat o tom, že někteří jedinci se v jistých okamžicích dovedou jakoby zbavit gravitace, zvednout se a vznášet se. Zní to nepravděpodobně, ale podivuhodné indicie a četná svědectví z nejrůznějších koutů světa naznačují, že na zkazkách o lidech vznášejících se prostorem bude přece jen něco pravdy.
HISTORIE
Levitace, jak samovolné či záměrné "poletování lidí vzduchem" nazýváme, byla známa již v dávnověku. Při svém putování napříč Saharou jsme si v pohoří Ahaggar mohli prohlédnout prastaré skalní kresby znázorňující lidské postavy vznášející se volně prostorem. Byla to vzpomínka na létání ve snu, nebo svědectví o lidech, kteří to dokázali? V blízkosti Rio Magdalena v Kolumbii se dochovaly pověsti o kouzelnících pohybujících se těsně nad zemí. V Peru se nacházejí prastaré tkaniny s vyobrazením lidských postav plujících ovzduším. Civilizace Mochiců zanechala na více než stu tisících keramických výtvorů podrobné svědectví o svém způsobu života. Na několika nádobách lze zřetelně rozeznat postavu levitující pod rukama mága. V Národním muzeu v Dillí jsou vystaveny skulptury s motivy překonávání zemské tíže pouhou silou vůle. V Marvelově knize ze čtrnáctého století je předloženo svědectví o létajících kouzelnících. V řadě černošských bájí i v legendách Blízkého a Dálného východu jsou četné zmínky o svatých mužích plujících vzduchem. Levitace může být i nechtěným produktem náboženské extáze. Lidé, kteří upadnou do transu, se vznášejí nejen k úžasu přihlížejících, ale často ike svému překvapení.
NA KŘÍDLECH MAGIE
Zdařilou levitaci pozoroval dokonce i císař František I. se svými dvořany. Hrdinou neobvyklé produkce byl mystik Schindler, který se holedbal, že se pouhou silou vůle vznese kdykoli do výše a může tam setrvat alespoň čtvrt hodiny. Panovník se rozhodl jeho tvrzení prověřit. Svědectví o úspěchu zkoušky se zachovalo díky svobodnému pánovi du Prel: "Panovník dal z vysokého sálu císařského hradu odstranit lustr a místo něho zavěsil peněženku se sto dukáty. Ty si měl ponechat Schindler, pokud by se mu je podařilo bez jakýchkoli pomůcek sundat. Schindler se asi minutu namáhavě rozcvičoval, ale nakonec se skutečně dokázal vznést a peněženku uchopit. Potom se pod stropem obrátil do vodorovné polohy a několik minut ležel, jako by si chtěl po námaze odpočinout. Nakonec se pomalu snesl zpět na podlahu." K nejproslulejším médiím, o nichž se traduje, že naprosto dokonale ovládala levitaci, patřil Daniel Douglas Home. Tento muž se často zúčastňoval spiritistických seancí. V srpnu roku 1852 na spiritistickém večírku uspořádaném bohatým výrobcem hedvábí Wardem Cheneyem v Connecticutu se stalo něco, čím se Home okamžitě proslavil. Přítomný vydavatel listu Hartford Times F. L. Burr o tom napsal: "Najednou se Home zvedl od podlahy, aniž některý z přítomných tušil, co se bude dít. Ještě jsem ho držel za ruku, když jsem najednou viděl jeho nohy, které se vznášely třicet centimetrů nad podlahou. Třásl se vzrušením po celém těle a pak se zvedl až ke stropu pokoje, kterého se lehce dotýkal jak rukama, tak nohama." Home se brzy stal známým a předváděl své umění na četných večírcích. Kromě mnoha příznivců měl Home i početnou armádu odpůrců. Tvrdilo se, že je dovedným hypnotizérem, který své skutky ve skutečnosti nepředvádí, ale publiku je pouze sugeruje. Jistý Frank Podmore ho přistihl, jak si předem prohlíží okna a římsy, z nichž měl při jednom pokusu vyletět do prostoru, a vznesl obvinění, že Home využívá technicky perfektně připravené triky. To nebylo dost dobře možné. Home levitoval více než stokrát v nejrůznějších místech - od malých pokojů přes rozměrné sály až po venkovská prostranství - a za různých světelných podmínek. Instalace složitých pomůcek v domech, kam přišel poprvé až krátce před produkcí, byla vyloučena.
NÁCVIK LEVITACE
Nelze popřít, že některé případy levitací jsou jen dokonalou jevištní iluzí. U lidí upadajících do transu jejich prokazatelně reálný pohyb vzduchem můžeme vyvrátit jen stěží. Navíc se v poslední době objevují zajímavé případy, které dokazují, že schopnost vznášet se lze získat i odpovídajícím cvikem. V některých buddhistických klášterech se provádějí zvláštní duchovní a dechová cvičení, jejichž cílem je zbavit tělo obvyklé tíže a opatřit je "neviditelnými křídly". Absolventi musí prokázat nabytou schopnost levitace zvláštní zkouškou. Vstoupí do úzké, téměř dva metry hluboké jámy a jediným výskokem z místa se snaží dostat na povrch. Jsou-li dobře připraveni, dokáží to snadno. Alexandra David-Nellová, která žila čtrnáct let v Tibetu, se zmiňuje o nahém muži, který byl ovázán těžkými řetězy. Průvodce jí řekl, že tělo tohoto sadhua v důsledku mystických cvičení zhublo tak, že bez zatížení by ulétl.
PŘÍKLADY
V jedné starobylé svatyni na Bali jsem mohl pozorovat podivný tanec. Dvě předpubertální dívenky uvedené v hypnotický spánek byly postaveny na ramena dospělého muže a bez jakékoli opory tančily na tomto vratkém podkladu, jako by zákony gravitace neexistovaly. V nově vybudovaném hinduistickém chrámu v Dillí jsem vyfotografoval batole, které naprosto nehybně stálo svému otci na dlani napřažené volně do prostoru. Jakmile však rodina vyšla z chrámu, dítě se nedokázalo udržet na nohou ani na pevné zemi. Jev se opakoval jen před jedním z oltářů. Každý den přicházejí stovky poutníků do buddhistického chrámu Watt Tham Monkong v Thajsku, kde se mniška Anong vznáší nad hladinou chrámového jezírka. Sedí v lotosové pozici, vytrvale se modlí a medituje, její tělo se jen zlehka dotýká vody, neplave, nepotápí se, nelétá vysoko. Opírá se o hladinu, jako kdyby seděla na pevném podkladu. Bez potíží se dokáže udržet nad hladinou jakékoli vodní plochy, řeky či moře. Asi sto kilometrů od západního pobřeží Sumatry vyrůstá z podmořského horského pásma drobný vulkanický ostrůvek Nias. Nenápadný kousek pevniny je přímo posetý podivuhodnými pozůstatky prastarých kultur a neznámých civilizací. Domorodci zůstali jakoby nedotčeni okolním světem. Na jihu ostrova lze dodnes vidět unikátní magické rituály. Ve vesnici Bawamataluo při obřadu fahombe musí bojovníci skokem překonat majestátní kamennou zeď. I když skok usnadňuje malý stupínek, jde o pozoruhodný výkon. Zeď je dva a půl metru vysoká a u vrcholu dosahuje půlmetrové šířky. Přesto se přes ni bojovníci přenášejí, jako kdyby jim pomáhala neviditelná křídla. Je to pouze obdivuhodný sportovní výkon, nebo další důkaz existence levitace?
Asi nejúžasnějším mužem krerý uměl levitovat byl Daniel Douglad Home (1833-1886) se proslavil nejprve svými atraktivními levitacemi.Mezi jeho další schopnosti však patřila i nehořlavost,dále i to ,že
si uměl natáhnout tělo a provokovat takzvané apport jevy(objevení předmětu z ničeho nic).ZDROJ: http://www.desateromagie.estranky.cz/clanky/levitace/levitace
Zdroj pro me:magiesveta.blog.cz

Jak funguje levitace?

11. září 2010 v 9:12 | Diana |  Levitace
Není mi přesně jasné, jak funguje kouzlo levitace. Chová se tvor, na kterého bylo toto kouzlo sesláno, jako ve stavu beztíže, či se vznáší nad zemským povrchem v určité výšce? Může pohyby nohou kráčet či jen být unášen?Kouzlo levitace skutečně připomíná stav beztíže, nebo spíše velmi malé tíže, ovšem beze všech nepříjemných důsledků se ztrátou koordinace, k nimž by u netrénované postavy jistě došlo. Postava se chová, jako by téměř nic nevážila. Po zemi kráčet může, ba i po hladině (velmi opatrně, aby neprolomila povrchovou blánu, podobně jako vodoměrka), může lézt po zdi a po stropě. Samovolně se však ve vzduchu vznášet nebude. Postava může přeskočit i velmi širokou propast, je ovšem třeba pamatovat, že se stejnou silou, s jakou se odrazí, se na druhé straně zarazí o překážku, která se jí postaví do cesty. Postava se také těžko při skoku odrazí vodorovně. Odraz se děje spíše šikmo vzhůru, takže pozor na to, aby se na druhé straně měla postava kde zachytit, jinak by letěla přímočarým pohybem stále dál, až by kouzlo nakonec přestalo působit a postava by spadla na zem.
Zdroj:magiesveta.blog.cz

Léčivá síla drahých kamenů

10. září 2010 v 21:47 | Diana |  Kameny
Ve středověku patřili mezi oblíbené práce traktáty o drahých kamenech a jejich významu. Byly označovány jako "lapidaria" (z latinského lapis=kámen), nebo jako "lithika" (z řeckého lithos=kámen). Mezi ty nejznámější patří De Lapidibus od Hildegardy von Bingen (1098-1179)

  Podle staroindických véd jsou krystaly minerálů kondenzátory kosmické a přírodní energie. Nejmenší částice krystalů ve své atomární struktuře působí jako tvarové zářiče, nebo též transformátory či ladičky energií. Krystaly vydávají a převádí zářivou energii do nemocné tkáně. V kladném případě, je-li vybrán správný kámen a vibrace minerálů jsou přesně naladěné na energetickou poruchu, se vibrací minerálů v nemocné tkáni obnoví energetické pole poškozené tkáně a tím nastává její léčení. Je-li vybrán nevhodný kámen, jeho vibrace mohou nemocnou tkáň ve vyjímečných případech i zeslabit.

Přehled některých drahých kamenů a účinků, které jsou jim přisuzovány:

Achát
Celkově posiluje organismus. Pomáhá při odstřaňování neklidu nebo apatie, nemocech očí, dýchacích potížích a skleróze.

Amazonit
Tlumí přebytek energie.

Ametyst
Má silné účinky, přináší zdraví. Pomáhá při bolestech hIavy, migréně, nespavosti, nemocech jater a střev, cukrovce. Omezuje účinky radioaktivního záření, podporuje imunitní systém.

Avanturín
Pomáhá při očních potížích, nemocech kůže a padání vlasů.

Citrin
Starším lidem dodává energii, chrání před negativními účinky záření, pomáhá při depresi, nervozitě a únavě.

Granát
Pomáhá při nemocech srdce, krve a kožních chorobách.

Hematit
Užívá se při bolestech ledvin, neklidném spánku, vředových onemocněních a bolestech kloubů.

Chalcedon
Posiluje organismus, zahání depresi a nervozitu. Pomáhá při padání vlasů.

Jaspis
Chrání před těžkýmí sny, užívá se při zastavení nejrůznějších krvácení a léčbě ženských chorob. Pomáhá při nechutenství.

Karneol
Kámen krve. Zastavuje krvácení a snižuje horečku. Využívá se při cukrovce a střevních poruchách. Mužům dodává energii.

Kristal
Pomáhá při vnitřních, srdečních a nervových nemocech.

Kristal s Rutilem
Léčí astma, bronchitidu a nemoci dýchacích cest.

Lapis lazuli
Pomáhá při nespavosti a stresu. Užívá se při léčbě onemocnění žlučníku, očí a špatném krevním oběhu.

Malachit
Zvyšuje vytrvalost a dodává energii. Pomáhá při nemocech srdce, odstraňuje škodlivé látky z těla a omezuje růst tukové tkáně.


Obsalan
Posiluje víru ve vlastní schopnosti. Prevence proti infekčním chorobám, pomoc při zažívacích potižích.


Onyx
Zvyšuje odvahu. Pomáhá při vypadávání vlasů a sluchových vadách.

Opál
Pomoc při očních chorobách.

Rodonit
Proti strachu, stresu, neklidu a bolestem hlavy.

Růženín
Kámen dobra, zdraví a lásky, pomáhá při střevních chorobách.


Sardonyx
Zajišťuje štastný život v manželství, léčí melancholii.

Sodalit
dodává odvahu a posiluje imunitní systém.

Sokolí oko
Pomáhá při nemocech plic.

Tygří oko
Posiluje odvahu a sebevědomí. Pomáhá léčit astma, deprese a oční nemoci.

Tyrkys
Odstraňuje nespavost a upravuje tělesné funkce.

Vltavín
Odstraňuje bolesti hlavy a posiluje imunitu organismu.

Záhněda
Odstraňuje nervozitu, posiluje schopnost koncentrace. Pomáhá při sluchových onemocněních.


Mandaly

10. září 2010 v 21:40 | Diana |  Mandaly


Mandaly
Nosíte si v peněžence fotografie rodiny nebo přátel? Máte je vystaveny v kanceláři nebo doma? Napadlo vás někdy proč? Obrazy nám pomáhají připomenout si toho, koho máme rádi a cítit jejich přítomnost. Fotografie nám dávají pocit kořenů a spojení, cítíme se podporováni v době stresu nebo dokonce strachu, inspirují nás k jednání ve správném zájmu a udržet si tak naše hodnoty čisté.

A co zrcadla? Jak často se zastavíte před zrcadlem, uklidnit se, že je vaše kravata upravená, vlasy správně učesané a nebo jak od rána ještě sedí makeup? Je to jediný způsob, jak se ujistit, že jste udělali to nejlepší pro to, postavit se nástrahám vnějšího světa.

Fotografie a zrcadla nám dávají odrazy toho, co by jinak zůstalo mimo naše možnosti uvidět. Pomáhají nám udržet spojení nejen s milovanými, a i se sebou samými. Umění mandal pracuje v podobném stylu, ale místo aby dávalo odrazy vnějšího světa, ukazují nám mandaly co se odehrává uvnitř nás, v našem srdci a duši. Pomáhají nám udržet si spojení se základními cestami nás samých a pochopit význam a důležitost našich prožitků.

Co je to Mandala
Podle umělecké tradice Tantrického buddhismu je mandala unikátní a jedinečný vzor, sestavený ze zrnek barevného písku. V Tibetštině se tomuto umění říká dul-tson-kyil-khor, což by se dalo přeložit jako "mandala barevných prášků". Milióny zrnek písků jsou po dobu několika dnů i týdnů trpělivě kladeny na své místo, na plochou desku. Po dokončení, pro symboliku pomíjivosti veškeré existence, jsou zrnka smeteny a vysypány do proudu blízké řeky, odkud roznese voda uzdravující energii do všech koutů světa.

Nejoblíbenější materiál pro vytvoření mandaly je barevný písek. Další oblíbený jsou : prach z drcených květů, bylin či zrní nebo i barevné kamínky. V dávných dobách se používaly i drcené drahé kameny.
V základě mají mandaly vnější a vnitřní významy. Ve vnější rovině představují svět ve své rozpolcenosti; vnitřní rovina představuje způsob, jakým je lidská mysl osvícena; ve skryté úrovni pak ukazuje rovnováhu energií těla a čistý rozměr mysli. Vytvoření písečného obrazu má efekt na očištění a uzdravení v těchto třech úrovních.

Každý tantrický systém má svou vlastní mandalu, přesto každý symbolizuje existenciální a duchovní přiblížení.

Jak vytvořit mandalu?
Je mnoho způsobů, jak mandalu vytvořit. Nejprve nakreslete jemnou čarou kružnici na list papíru. Kružnici následně vyplníme buď náhodně a necháme ruku volně malovat různé klikyháky a propletené čáry, nebo ji vyplníme konkrétním obrazem, který pochází například z našich snů nebo meditací. Uvnitř kružnice můžeme zachytit scénu z denního života nebo objekt, který nas fascinuje v přírodě. Vyplnění kružnice je první krok.

Umění mandaly je především nástrojem osobního poznání, proto vytvořením těchto symbolů vystihneme mnoho našich částí. Naše tělo je obsaženo v mechanické části kresby. Vidíme tak náš nervový systém dosud nepoznaným způsobem v pohybech, které byly potřeba k vlastní malbě. Náš stav myšlení je odražen ve formách a strukturách, které se objevují v kružnici a naše pocity jsou odraženy v použitých barvách.

Když je mandala dokončena, získáme zajímavý ucelený otisk toho, co se v nás odehrávalo v daný okamžik .
ukázka vzorů několika mandal pro vaši inspiraci

Zdroj:vestirna.com

Karty2

5. září 2010 v 14:44 | Diana |  Karty
Uvolnete se,zamichejte karty s pomyslenim na kladnou otazku.
Vylozte ted v radach karty po deviti kartach zleva do prava.Posledni tri karty dole
vetsinou ukazuji,co vas v teto chvili nejvice zajima.Vychazime-li z vasi karty je to
vetsinou milenka.To co lezi pod vasi kartou,predstavuje minulost,co lezi nad ni
je budoucnost.
(Nejlepsi karty jsou karty hallerove)

Trans

4. září 2010 v 17:58 | Diana |  Magie
Lehnete si do mistnosti,kde se velmi dobre citite,upravte si deku,zapalte svicku,mozna i vonnou tycinku,zkratka vytvorte si dobrou atmosferu,ve ktere se muzete uvolnit.
V takove atmosfere si lehnete a provadejte uvolnujici cviky.
jakmile zjistite,ze se vase telo zklidnilo,predstavte si krajinu,ve ktere byste radi byli.
Predstavte si jake to tam je sedet,lezet,stat,jaky je tam vzduch,jak voni,jak se odrazi svetlo a jake zvuky slysite.Jaka je půda pod nohama?Je vlhka rosou?Je to horka silnice?Slysite ptaky?Co mate na sobe?Kolik je vam let,jak to mosto znovu najdete..?

Ja tohle uz skousela.Napred jsem si uklidila pokoj pak otevrela okno abych mela hezky cerstvy vduch a pak jsem ho zavrela a pak jsem si doprostred pokoje dala modrou deku se vzory kytek,pak kolem deky ale de uplne u dechy tak kolem dechy jako jsem si vytvorila kruh ze svicek(bilich)jako ochranny kruh.Dala jsem si tam susene bylinky,malou sosku andilka,aby me ochranoval ale taky napred jsem se vykoupala(udelala jsem ocisnou kopel)a to tak,ze jsem si napustila prijemne horkou(teplou)vodu a pak do ni dala spetku soli a pak 5 malych kapek peny do koupele(mandarinkou a s korenim)tim jsem vytvorila vonavou kopel a lpak svicky jsem si tam jeste dala(bile) no a pak jsem se vykoupala se sprchovym gelem(tropicke ovoce)ale nez jsem se vykoupala tak jsem si do vany lehla,uvolnila a vypla mysl..No a pak jsem vylezla a sla do koupela a vse jsem si predstavila tu krajinu a pak jsem byla plna krasne ciste energie a citila jsem se velmi krasne to se ani neda popsat :)Takze to muzete take vyzkouset a pak napiste jak na vas to pusobi a tak.. :)

Telo Pomaha:cesty do transu

4. září 2010 v 17:46 | Diana |  Magie
(Modlitba,spani,prorocke vytrzeni,reiki,joga,meditace,pohled do modreho nebe nebo do plamene svicky)
V zatemnene mistnosti se posadte pred zrcadlo a postavte vedle sebe svicku tak aby osvetlovala vas oblicej.Bez ustani upirejte svuj pohled do zrcadla a snazte se nemrkat.Po prvnich minutak,kdy skutecne musite velmi bojovat s mrkanim,to jde snadno.Jestli vam vyhrknou slzy,nechte je teci.Slzy maji ucisny ucinek.Asi 40 minut byste meli sedet s otevrenyma ocima pred zrcadlem,a to po tri tydny,kazdy den ve stejnou dobu.Neunavne se divejte na svuj obraz do zrcadla a pokousejte se co nejmene pri tom myslet.Po nekolika dnech se stane neco podivuhedneho.Vase tvar ztrati sve obrysy a uvidite ji v jine podobe.
(Mozna to jsou minule zivoty.)
Asi po tydnu po sobe masky nasleduji jako obrazky ve filmu.A potom asik po 18 a 21 dnem zustane zrcadlo prazdne,i kdyz se do nej divate.Tehdy zavrete oci a odeberte se do jineho sveta.

PRAVIDLO:Na zacatku zustante jen pozorovateli.Neberte si sebou nic z jine skutecnosti a nic v ni nemente.

Prilis jidla ducha ochromuje a blokuje.

Mene masa znamena vyssi kvalitu zivota pro uzitkova zvirata i lidi.

Karty

4. září 2010 v 17:22 | Diana |  Karty
Pred vykladanim karet je zde klicovou kartou Nove poznani.Polozte nahoru svou vlastni kartu a potom pod ni pokladejte vzdycky sedm karet z promichaneho balicku,tak dlouho nez se obevi klicova karta.Z kontextu z karet kolem ni,vyplyne odpoved.
PS:Nejlepsi karty jsou karty hallerove...

Vize→Proroctvi

4. září 2010 v 16:09 | Diana |  Magie
Dejiny nam ukazuji celou skalu moznych oznaceni pro cesty po niz lze dospet k vizi ke zdeleni u onoho sveta k proroctvi.
Halucinace ce stresu
Stavy tranzu s podporou drog
Stavy tranzu bez podpory drog
Sny
Vyklad snu
Spolecne meditace ci modlitby
Půst
Zjeveni prostrednictvim otevreneho vnitrniho sluchu
Prorocke vytrzeni
Posedlost

Moc Prani

4. září 2010 v 14:40 | Diana |  Magie
Lide,kteri prali nekomu neco zleho,tim casto byvaji postizeni sami.Prani je proto nebezpecna vec.Za pranim by mela byt vzdy slova:,,Je-li to dovoleno!"Je-li to dovoleno znamena,ze tim nebude zlomena neci vule.Nikdy si neprejte penize,prejte si radeji vec.Protoze z toho pak budete sami nestasny.Muze se totiz stat,ze penize sice dostanete,ale po zemrelem.Penize jsou cista energie.A je dulezite jak snimi nalozite.Prejte si napr.Auto.Predstavujte si jak vypada,Jaky mate pocit,kdyz v tom sedite.Pak budete mit vsechno co potrebujete:Slovo,obraz,pocit.
A nezapominejte na dodatek:,,...Je-li to dovoleno!

(protoze u toho dodatku kdybyste si prali u nejakeho vaseho cloveka(blizkeho),ze by mel zemrit a vy si budete prat,ze aby s vami jeste zil tak se muze stat ze sice s vami bude zit,ale bude hodne trpet a proto nezapomejte na ten dodatek!)

Mensi rada...

4. září 2010 v 14:33 | Diana |  Magie
Clovek prejde most,az kdyz pred nim stoji.
Zijte v pritomnosti a vychutnavejte to.
Kdyz se vynori problem hledejte ho v budoucnosti.
Cim mene strachu budete mit tim mene se vam toho stane.
(u toho strachu se to mysli tak,ze kdyz ste venku nekde sami a je noc a ted nekdo za vami jde a vy mate strach ze vas znasilni nebo vam chce neco udelat a pak se to stane protoze vy vysilate takove energie a tak prave proto se nebojte otocte se a reknete:Dobry den kam mate namireno?Nebo proste nic nerikejte hlavne nesmite mit strach!)


Zlata pravidla vesteni

4. září 2010 v 14:28 | Diana
1.Pravidlo-Z nekolika moznych udalosti nastane nejpravdepodobneji ta se kterou nikdo nepocital.
2.Pravidlo-Nejsamozdrejmnejsi vyklad proroctvi osobou,ktera ma mensi talet nez prorok,je pravdepodobneji spatny.
(To znamena,ze clovek,ktery by chtel vykladat napr.Nostradama musi pokud mozno tesne navazat na jeho svet,jeho vedeni a jeho zpusob mysleni,nejlepe i na jeho smysl pro humor a slovni hricky)
3.Pravidlo-Predem dane nazory negativne pusobi na jasnozrivost vestce
4.Pravidlo-Mnoha proroctvi naplni sebe sama
5.Pravidlo-Presnost predpovedi klesa se ctvercem casu jejiho naplneni
6.Pravidlo-Vestby zkracuji budoucnost.
(Vedomost o konci vztahu usnadni rozchod)
(Vy jste panem sveho casu.Casovy ramec je ve vasich rukou.Zadny presny terminovy plan pro budoucnost)
(tri dny?)
(Tri mesice?)
(tri roky?)
(treti...?)
7.Pravidlo-Nic neni nemozne

Pravidla magie a zařikavání

4. září 2010 v 14:13 | Diana |  Magie
Tuhle pravidla ja znam ale i tak to sem davam,abyste o nich vedeli.Nejdulezitejsi je,abyste napred vedeli vse o magii(hlavne pravidla,zakony..)A taky sem uvadim zdroj z kama to mam.Sice jsem to uz videla ja na vicero blogam,ale i tak sem davam zdroj...

°° Pravidla magie a zaříkání °°

1. Nikomu neškodit
Tato zásada má svoji tradici. Kosmický zákon trojnásobné odplaty vychází z pravidel, že vše, co uděláš, se ti trojnásobně vrátí. Přitom nezáleží, zda šlo o negativní nebo pozivní magii.

2. Nechat působit magii
Většina rituálů přináší zjevné výsledky až po čase. Proto se zdá, že vykonaný rituál nemá žádnou časovou ani prostorovou souvislost, ale okolnosti jako by vyplynuly z normálního průběhu věcí.

3. Čarování vyžaduje určitou námahu
Výsledek rituálu závisí především na tvém osobním nasazení, na energii, době a vědomé pozornosti. Rituály násobí a usměrňují kosmické síly. Kdo vykonává rituály povrchně anebo bezmyšlenkovitě zkracuje dobu rituálu, nikdy nevyvolá dynamickou koncentraci sil.

4. Práce vyžaduje námahu při hledání a výběru pomůcek
Kdo není ochotný podstoupit potřebnou námahu při výběru potřebných pomůcek, ten si věci ulehčuje. Potřebné pomůcky by měly být co nejkvalitnější, (mimochodem šikovný člověk si mnoho věcí vyrobí sám ).

5. Duchovní soustředěnost na rituál
Člověk musí udržovat sebe i magické pomůcky v čistotě a pořádku. Měl by být seznámený s průběhem rituálu, zbavit se nečistých myšlenek a držet se cíle, který si vytyčil. Kdo ztratí soustředění, síly se rozptýlí a rituál nebude působit. Soustředěný a disciplinovaný duch působení rituálu zesílí.

6. Úspěch
Je to radostná jednota našeho vědomí a základních životních sil. Je u ní mimořádně vážná koncentrace, ale neměl by chybět popěvek nebo tanec, pokud mohou dopomoci k úspěchu.

7. Vše je víra v sebe i rituál
Pokud se naučíte čarování skutečně ovládát, je ve vašich rukou obrovská síla. Málokdo si ji umí představit, stejně tak jako si nedokážeme jak vypadá třeba nukleární reakce. Ale každý, kdo má trochu trpělivosti, píle a umu, se naučí s její pomocí měnit svůj život. Stačí mít otevřenou mysl a přijmout skutečnost, že ve universu je mnoho sil, které nám mohou být prospěšné, aniž bychom chápali jejich podstatu.

8. Jasný cíl je klíčem
Člověk musí přesně vědět čeho chce dosáhnout a na svůj cíl soustředit všechnu pozornost a síly. Kdo to neudělá, ničeho nedosáhne. Při každém rituálu je zapotřebí mít živou představu, jako by bylo cíle už dosaženo, tedy přesně a jasně vizualizovat (vidět), jakoby se přání už uskutečnilo.
9. Vše je dynamická síla
Bez dynamičnosti je čarování odsouzeno k neúspěchu. Je to hnací síla našeho vesmíru a proto se musí vykonávat s dokonalou odevzdaností .Všechny magické cíle musí vycházet s odevzdanosti a laskavé podpory - k rodině, lidstvu, přátelům, vesmíru světu a k sobě samému.

10. Koncentrace
Myšlenka soustředěná na jediný cíl je základem pozitivní magie. Kdo se připravuje poctivě na rituál a udělá všechny potřebné kroky, rozvíjí zároveň systematicky svou koncetraci duševních sil. Když si člověk narychlo zápálí svíčku, nemá to nic společného s čarováním, protože se mu nepodaří zkoncetrovat a nasměrovat síly. Musí se naprosto soustředit, oddat rituálu a odevzdaně ho připravit a vykonat. Jen tak vytvoří potřebnou koncetraci.

11. Síla
Existující síla, která je skryta v nás, předmětech, v okolí, k dosažení cíle nebo jeho změny.
- podle symbolického významu lze různé předměty vzájemně kombinovat nebo nálezat jejich vzájemnou souvislost.
- duchovní koncentrací je možno symbolická silová pole nasměrovat k určitému cíli.
- předměty v našem okolí mají svůj hmatatelný a symbolický význam.

12. Symboly
Vše co je při rituálu používané, symbolizuje nějakou energii, která je v jiné dimenzi. Jestli je člověk skutečně v kontaktu s touto zvláštní energií a je schopen provozovat magii, závisí na tom, jak dobře chápe reprezentativní symboly, které jsou používány v našem světě. Proto je důležitou součástí cvičení studium těchto rituálních symbolů nebo meditace o nich.

13. Negativní magie
Předchozí uvedená magická pravidla vycházejí z toho, že magie spočívá v odevzdání se a patří k božským uměním. Zcela jinak je to u negativní magie. Jejím cílem je zničení, kletba, vyvolání zla, chaosu, působení bolesti. I při této magii je nutná koncentrace zaměřená na cíl. Avšak obrací i proti samému vykonavateli, jenž se podle trojnásobné odplaty vystavuje velkému nebezpečí !

°° Pamatuj si tři základní pojmy, které ti dopomohou ke zdárnému cíli °°
" Vím, co chci !"
" Jsem pro to zapálená !"
" Věřím, že se to uskuteční !"

Zdroj:magiesveta.blog.cz

Zásady Kultu Wicca

4. září 2010 v 14:09 | Diana |  Magie
Wicca v dubnu 1974 přijala Tyto Zásady.
 • Rituály provádíme, abychom se naladili na přírodní rytmus životních sil určovaný fázemi luny, ročními obdobími a světovými stranami.
 • Snažíme se žít v souladu s přírodou, ekologické rovnováze a uznáváme evoluční koncepci.
 • Uznáváme sílu s mnohem větší hloubkou, než jakou je obdařen průměrný člověk. Pro sovou hloubku se někdy nazývá "nadpřirozená", ale díváme se na ni jako na něco potenciálně dostupného všem.
 • Chápeme, že se tvořivá síla ve vesmíru projevuje prostřednictvím polarity - jako mužská a ženská. Nepovažujeme žádné pohlaví nadřazené druhému, víme, že se vzájemně podporují. Sex hodnotíme jako potěšení, jako symbol a ztělesnění života a jako jeden ze zdrojů používaném v magické praxi
 • Uznáváme vnější svět i vnitřní, někdy nazývaný duhový svět, kolektivní nevědomí, vnitřní roviny atd. a v těchto dvou dimenzích vidíme základ paranormálních jevů a magických cvičení.
 • Neuznáváme žádnou autoritářskou hierarchii, ale vážíme si těch, kdo učí, kdo se dělí o své velké znalosti a moudrost a podporujeme ty, kdo se s odvahou ujali vůdcovství.
 • Na náboženství, magii a moudrost v životě pohlížíme jako na jeden celek.
 • Vyznavači čarodějnictví usilují o kontrolu nad svými vnitřními silami, které umožňují, aby žili moudře a správně bez ubližování druhým a v souladu s přírodou.
 • Věříme v potvrzení a naplnění života, v pokračování vývoje a rozvoje vědomí dávající smysl vesmíru, který známe, a naší osobní roli v něm.
 • Nejsme zaujati proti křesťanství nebo jiným náboženstvím či filozofiím života, až na tvrzení jejich institucí, které se prohlašují za "jedinou cestu" a snaží se popírat svobodu druhých a potlačovat jiné náboženské víry a praxe.
 • Jako čarodějové nejsme zastrašeni debatami a historií magie. Zajímá nás naše přítomnost a budoucnost.
 • Nepřijímáme koncepci absolutního zla, ani neuctíváme žádnou entitu známou jako "satan" nebo "ďábel". Neusilujeme o moc cestou utrpení druhých.
 • Věříme, že bychom v přírodě měli hledat to, co prospívá zdraví a blahu člověka.

MAGICKÝ VÝZNAM DNŮ

4. září 2010 v 14:04 | Diana |  Magie
Pondělí : Tento den bys měla naslouchat svému vnitřnímu hlasu
Úterý : Perfektní na řešení konfliktů
Středa : Den komunikace
Čtvrtek : Dobrý na řešení problémů s penízky
Pátek : Den pro přátelství, lásku a vášeň
Sobota : Dobrý na odvrácení zlých sil
Neděle : Tento den symbolizuje rodinu a úspěchZ

Zdroj:magiesveta.blog.cz

Dny v týdnu a barvy svíček

4. září 2010 v 14:02 | Diana |  Svíčková magie
Dny v týdnu a jejich barvy:
Pondělí -Bila,stribrna
Úterý -cervena
Středa -fialova
Čtvrtek -modra
Pátek -zelena
Sobota -cerna a tmave modra
Neděle - zluta a zlata